برای جستجو کلمه مورد نظر خود را وارد کنید


Warning: Undefined array key "firstname" in /home/miladrajabi/public_html/آموزش-استخراج-بیت-کوین-با-کروم/index.php on line 123

Warning: Undefined array key "account" in /home/miladrajabi/public_html/آموزش-استخراج-بیت-کوین-با-کروم/index.php on line 124
بخش کاربری

آموزش تصویری گرفتن بیت کوین از سایت freebitco.in

670 1

 

close
بیت کوین ، مثل ریال و دلار و ... یک واحد ارزی برای فضای مجازی (الکترونیکی) است! یعنی وجود خارجی ندارد و فقط در فضای مجازی دارای ارزش است! البته این به این معنا نیست که امکان تبدیل بیت کوین به دلار یا ارز های دیگر وجود نداشته باشد! برخی از صرافی های اینترنتی این کار را برای شما انجام می دهند؛ خلاصه اگر وقت برای کسب بیت کوین صرف کنید ، قطعا نتیجه خوبی خواهید گرفت. طبق تجربه خود من ، حدود دلار بیت کوین توی حسابم داشتم و بعد از مدتی این مقدار به 7 دلار رسید! بعدها آموزش های دیگری برای انتقال بیت کوین ، تبدیل ارزی و ... نیز منتشر خواهیم کرد.
آموزش استخراج بیت کوین با کروم

نحوه انجام کار بسیار ساده است ، با دانلود مرورگر و تنظیم کردن قسمت mine به max کار استخراج را انجام دهید ، در قسمت referral نیز میتوانید لینک خود را به دوستان و آشنایان بدهید تا آنها نیز بیت کوین استخراج کنند!


ابتدا مانند تصویر زیر مرورگر را دانلود کنید:


ورود به سایت

بعد از دانلود و نصب برنامه حتما login کنید تا اطلاعات شما حفظ شود.بعد از وارد شدن به اکانت گوگل نوبت به استخراج بیت کوین می رسد. برای استخراج بیت کوین فقط لازم است به اینترنت وصل بوده و مرورگر رو باز نگه دارید.


تمام اطلاعاتی که باید بدانید در عکس زیر گنجانده شده است :comment دیدگاه کاربران
سعید
سعید

برای استخراج بیت کوین فقط باید مرورگر رو باز نگهداریم؟؟؟

milad

بله برای استخراج بیت کوین باید مرورگر باز باشه و اگه میخواهین سرعت استخراج بیشتر بشه میتونید از مرورگر برای کار های روزمره استفاده کنید.


Warning: Undefined array key 0 in /home/miladrajabi/public_html/آموزش-استخراج-بیت-کوین-با-کروم/index.php on line 287

add_circle ارسال دیدگاه

ارسال send

نمونه کار

keyboard_arrow_up